Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/ievila/domains/hokuto.lt/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Kudo sporto klubas “HOKUTO” įregistruotas 2012 metais. Klubo prezidentas ir treneris – Vilius Tarasevičius (1 DAN meistras). Nuo pat įsisteigimo naujasis KUDO klubas gimė su naujomis idėjomis ir misija. Mūsų misija ne tik siekti sportinių rezultatų, bet ir supažindinti su tikruoju KUDO kovos menu bei jo filosofija. Šiandieninis pasaulis kupinas agresyvumo, baimės bei blogų emocijų. 
Hokuto išvertus iš Japonų kalbos yra Šiaurinė (Poliarinė) žvaigždė. Visus amžius šiaurinė žvaigždė buvo gidas ne tik jūreiviams, bet ir dangaus stebėtojams. Šis pavadinimas turi gilią prasmę Japonų Kudo filosofijoje. Juo pavadinti čempionatai Hokuto-ki vardu. Tai reiškia tašką, kuris yra kelrodis kovotojams KUDO filosofijoje. 
Kudo sporto šaka sparčiai populiarėja Lietuvoje. Nuo “HOKUTO” klubo įsisteigimo, per pastaruosius metus klubo veikla sparčiai plečiasi ir šiuo metu treniruotės vyksta net 3 skirtingose Kauno miesto vietose (plačiau nurodyta skiltyje “Kontaktai”). Kiekvienais metais klubas aktyviai dalyvauja Lietuvos Kudo Federacijos organizuojamuose turnyruose, varžybose, diržų atestacijose, tarptautinėse stovyklose bei seminaruose.

 

  • 2013/2014 SEZONO METU SPORTAVO 30 SPORTININKŲ.
  • 2014/2015 SEZONO METU SPORTAVO 70 SPORTININKŲ.
  • 2015/2016 SEZONO METU SPORTAVO 100 SPORTININKŲ.