Kudo, kurį ankščiau mes žinojome kaip Daido-Juku karatė, įkūrėjas yra žinomas Japonijos meistras – Azuma Takaši.
A. Takaši gimė 1949 m. gegužės 22d., Kesenuma mieste, Miagi prefektūroje. Mokydamasis mokykloje, A. Takaši užsiminėjo dziudo ir sėkmingai dalyvavo varžybose.
Po tarnybos kariuomenėje, A. Takaši įstojo į universitetą ir pradėjo treniruotis karatė Kyokušinkai. Greitai progresuodamas, kaip puikus kovotojas, po trijų metų jis užima 2 – ąją vietą šeštame Japonijos turnyre, o dar po trijų metų atkaklių treniruočių 1977m. A.Takaši užima 1 –ąją vietą Japonijos Kyokušinkai turnyre.
Visą šį laikotarpį, be įtemptų ir alinančių treniruočių, A. Takaši mokė kovos meno ir kitus, kaip patyręs meistras prižiūrėjo naujų sporto sekcijų atidarymą ir plėtrą. Keliavo, pravedinėdamas seminarus užsienyje. Taip pat aktyviai studijavo kitus kovos menus, įskaitant boksą ir imtynes
Įgavęs neįkainuojamą patirtį kovos menuose ir suformavęs savo asmeninę realių kovų koncepciją, A. Takaši nuvyksta pas Oyama Masutatsu, Kyokušinkai karatė vadovą ir įkūrėją, pasiūlydamas įsteigti realių kovų mokyklą Kyokušinkai stiliaus viduje, bet gauna neigiamą atsakymą. Kadangi A. Takaši nebegalėjo egzistuoti tuose rėmuose, kuriuose funkcionavo karatė Kyokušinkai stilius, 1981m. jis išeina iš O. Masutasu organizacijos ir įsteigia savo kovos menų mokyklą, Daido-Juku karatė-do. 1986m., Daido-Juku karatė turėjo jau 80 sekcijų, o 1994 m., A. Takaši priima sprendimą atidaryti mokyklas ir užsienyje
A. Takaši įrašytas į Gineso rekordų knygą – 2001 m.jis pasiekė asmeninį rekordą, rankos smūgių sulaužydamas 12 ledo luitų, kurių kiekvieno storis siekė 15 cm.
Kudo, išvertus iš japonų kalbos yra atviros sąmonės kelias.
Tai universali fizinio bei dvasinio savęs tobulinimo sistema, skirta harmoningos asmenybės, studijuojančios Kudo, formavimui bei ugdymui.
Kudo šaknys prasideda iš Daido-Juku karatė. 2001 m .gegužės 12d. tarptautinės organizacijos sprendimu, buvo nutarta Daido-Juku karatė pavadinimą pakeisti į Kudo.
Kudo – tai skirtingų dvikovinių kovos menų sintezė, apjungianti karatė, Tai boksą, džiu-džitsu ir boksą.
Dvikovos vyksta pilno kontakto taisyklėmis. Leidžiami smūgiai rankomis, kojomis, alkūnėmis, keliais ir galva į visas kūno sritis (išskyrus nugarą ir nugarinę galvos dalį), taip pat leidžiami metimai bei kova parteryje su smūgine technika.

Daidojuko principai

Siekdami išmokti Kudo, 
mes išugdome fizinę ir psichologinę jėgą, 
kad mokintume save ir įgautume intelekto, 
gyventi dosniai ir humaniškai tarp kitų žmonių, 
gerinant savo asmenines savybes, 
ir tampant pozityviais ir rūpestingais visuomenės nariais.

PADĖKA

Klubo prezidentas bei treneris Vilius Tarasevičius: ,,Noriu išreikšti padėką Vygandui Milieškai, kad užaugino mane kaip kovotoją bei Ilgarui Gružinskui, kad padėjo ir įnešė permainų į mano gyvenimą. Ačiū Jiems!!!”